By   24.6.2016 12:55

Dneska byla v noci poprvé bouřka. A já poprvé našel nějaký útulek tzn. Verandu srubu. Spokojeně jsem zábal do půl šesté a déšť byla jen zábavná kulisa. Už méně zábavné je, že se bez bolesti nemůžu lehnout, otočit, zvednout… Narazžená záda a zebra při pohybu bolí . Vleže ještě více než na kole. Takže ted jsem si zabalený do spacáku n houpacím křesle prelouskal vaše příspěvky. Pojedl k tomu závin, zapil ice Tea a jdu znovu na to.
Ještě jednou moc díky za odezvu.

Pavel

23 Comments on “Luxusní spaní

 1. Jirka Pekac

  Plechy, nic co by te mohlo odradit od tveho vysneneho cile. Ja tomu moc nerozumim jak to dokazes bo mne by to zabilo, ale dosud ti to jelo moooc pekne, takze daaaavej dal.

 2. Hana

  Pajuldo, vydrž to, zkus to, všichni Tobě i sobě přejeme, abys závod dokončil. Naražený žebra bolí jak čert, mám zkušenost – jistě vzpomínáš na můj exkluzívní pád… Uvidíš, jak to půjde… Ale jak známo, Margl jede do strhání těla!!! Sledovanost Tvých stránek stoupá, desítky lidí mají nalepené nosy na monitoru a s napětím sledují, jak to ten borec Pája dává!!! Hana, Marťa, Klárinka, před chvílí volali i z Víru – mají o Tebe starost, také by už Te raději viděli v cíli!!!

 3. Věra

  Stále jedeš, jsi držák. JB se blíží k vrcholu a ty kousek za ním. Klidový režim si dopřát nemůžeš, tak co se nechat nějak stáhnout kolem žeber? Neporadí nějaký lékař? MH hopsá v cíli. U mě jsi vítěz už teď, ale protože chci to pivo, tak se koukej sunout k cíli. Sleduju každou chvilku, co mám přístup k PC, stává se ze mě závislák na obrazovce.
  Zachovej klidnou hlavu a chce se mi napsat s rozumem, ale ten jsi pozbyl již dávno, tak teď už ti zbývá jen šlapat dál. Moc a moc držím palce.

 4. Jirys

  Tvuj blog cist , je skoro jak louskat rychle sipy. Tohle muze fakt vymyslet jen zivot a jedinej kdo to muze dat jsi ty. Tak makej a neser se s tim. Kvuli tobe hledam wifi v Rakousku protoze to je horsi nez droga. M

 5. Raf

  Na stare koleno se z Tebe stava blogger a to pekne cteny! Je to dobry ritual, rano se podivat do kdys jel a vecer, kolik mil uz mas. Vsechny zpravodajske servery se muzou jit picnout.

  Hobluj!

 6. Filip

  Při Majlích 2013 jsem si v Hostýnkách narazil žebra. Ve sjezdu jsem najednou zapadl předním kolem až po náboj a nějakej džudista se mnou praštil na hrudník na mou zaťatou pěst. Bylo to na howno, taky jsem se budil bolestí i ze spacího komatu. Nemoh jsem se smát ani kašlat 🙂 Ten rok jsem jel jako střevo teenagerský. Předposlední den jsem s sebou flákl na pravou šunku a udělal si karpáčo. Ulomil zamykání vidlice.. Tak jsem si nadával! Ale zvedl jsem se a zase jel už trochu pomaleji. Na prvním místě jen život a zdraví. Toho se drž!

 7. Zuzana Alterová

  Pavle, posíláme pozdrav. Držíme ti všichni palce, ať to zdárně a hlavně VE ZDRAVÍ dokončíš. Zuzana

 8. Jirka

  Pavle, držíme moc palce, už jsem pro surfovat nejeden roamingový balíček, ale nemůžu Tě nesledoval. Dávej, jedeš skvěle.

 9. Radek Hrabčák

  Hele, letošní Loudání odjel Honza Klvač se zlomeným žebrem a skončil třetí. A i jen naražený to bolí fest, to vím z vlastní zkušenosti. Takže táhni a srůstej! (a furt držím palce a ať už jsi na hranicích).

 10. Věra

  No sláva, největší vrchol máš za sebou, sotva jsem si stihla poslechnout Kryštofův drsný koncert na náměstí. Na PC to vypadá, že si teď vezeš zadek z kopce. Tak kéž by tomu tak skutečně bylo. Dávej pozor a zítra si pak dáš to poslední velké stoupáníčko. Pak už se povezeš do cíle jak starosta. Všichni to tu stále násobíme, sčítáme, odčítáme, měříme s kalkulačkou na klíně. Každopádně jedeš a doufám, že bolest nesílí, ale zvykl sis.

 11. Hana

  Jak je, Pájo? Trpíš moc? Dá se to ještě vydržet? Koukám, že si konečně dáváš pauzičku… Co spánek? Půjde to? Myslím na Tebe a přeji si, abys byl už konečně v cíli. Mám na Lávce zabuknout termínek? Vypadá to slibně. VYDRŽ!!! Hana

 12. Věra

  No sláva, než jsme se s Hankou vykecaly, už vstáváš. Však jsem si říkala, že už……….. Tak hodně sil, silnou motivaci a ať to dnes šlape.

 13. Ruda

  Ahoj Pavle,
  jak Tě znám, tak ta desítka v průběžném pořadí nejspíš dlouho platit nebude a k tomu, abys to co nejdřív napravil, Ti hodně sil přeje Ruda a všichni víráci, co se tu kolem motají a v jednom kusu Ti fandí.

 14. Věra

  Koukám, Pájo, že všichni fanoušci jsou nejspíš zmučeni českým vedrem. To si ani neumíš představit, jaké tady je dnes vedro. ………… Dnes jsi nesplnil ranní dávku komentáře a fotografií, tak doufám, že o to lépe se ti šlape. Dávej dál, už se nemůžu dočkat, až dojedeš do cíle. Vínko mám připravené.

 15. Hana

  Pájo, jedeš naprosto obdivuhodně, úžasně, každou volnou chvilku jsem na Tvém blogu a sleduju, jak si vedeš. Moc nejanči, aby ses ještě víc nezhuntoval. Mimochodem – co žebra? Koleno? Jak se Ti dýchá? Nerveš to moc na sílu? Jeď dál, ale s rozumem. Hanča

 16. Věra

  A je tady New Mexico!!! Hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teď už jen cílová rovinka – cca 600 mil. To dáš!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *