By   19.8.2016 15:39

Na afterparty 17.7. přišlo kolem 30 lidí-fanoušků z nejvěrnějších. Jedlo se , pilo se (sud piva nakonec nejen dorazil, ale byl v závěru i vypit) diskutovalo se. Po soumraku začala prezentace = promítání na napnuté prostěradlo s autorským výkladem. Po půlnoci skončila a společnost se rozprchla směrem k domovům. Výjimkou byli samozřejmě klucí z Marglu a Náčelník Tryskomyší Jarek, s kterými jsem do pozdních raních hodin učil majitele kempu hrát Červeného kluka. Kluk je velice sofistikovaná hra spočívající v tom, že se snímají karty a kdo si sejme červeného kluka, má tu čest pozvat ostatní na panáka dle svého vlastního výběru.

No dobré to bylo, večer i večírek poté se vydařil. A jelikož ne každému termín vyhovoval a někteří museli z akce odejít ještě před zahájením promítání, tak proto a pro ně se uskuteční nějaká další prezentace.Ale kdy a kde ještě nevím, zatím jsem kvůli rodiným, prázdninám, práci a znovuobnovenému tréninku v jednom kole.

Konečně přivezli pivo. Původní sud nám vypili lidi z konkurenční akce.

Konečně přivezli pivo. Původní sud nám vypili lidi z konkurenční akce.

Místo oslavy a zvědavá Klárka

Místo oslavy a zvědavá Klárka

Altánek se nám již zaplňuje

Altánek se nám již zaplňuje

Sekce tryskomyší s vítajícím náčelníkem

Sekce tryskomyší s vítajícím náčelníkem

Sekce ČRa fanoušků

Sekce ČRa fanoušků

Pepa Rybička, Kuzmídci a Margl team

Pepa Rybička, Kuzmídci a Margl team

Holky z naší školy a dozorující Pepa s Frantou

Holky z naší školy a dozorující Pepa s Frantou

Prezentace mohla některé i unavit - zde kluci z Marglu

Prezentace mohla některé i unavit – zde kluci z Marglu

Altán po ránu a klucí z Marglu

Altán po ránu a klucí z Marglu

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *