Startovné na závod Great divide tour je zadarmo, vše ostatní je však poměrně drahé. Pracuji, vydělávám, něco mám naspořeno. Ale také živým rodinku a naše spotřeba tak nějak odpovídá příjmům.

O sponzory tedy rozhodně stojím.

Zatím je však mým největším sponzorem naše rodina, která respektuje mé rozhodnutí Great divide zažít a zhostit se ho se ctí.

Dalšími cenými pomocníky jsou zkušení bajkeři, kamarádi, kteříí mui poskytli některé části výbavy a dali spoustu cených rad. Jsou to především pánové:

  • Filip Degl – mnohonásobný účastník Kopkova závodu 1000 mil, který v roce 2015 vyhrál (oficiálně podle Jendy Kopky ne, podle mě , určitě ano)
  • Tomáš Navrátil – opět opakovaný absolvent 1000 mil, Loudání a třetí na Transcontinental 2015

Díky vstřícnému přístupu firmy Ariga s.r.o. provozující obchod Kronium, jsem získal velmi dobrou čelovku Fenix HL50Na stránky http://www.svitilny-fenix.cz/o-znacce-fenix/ jim zato napíšu jak se čelovka osvědčila na Great Divide a doufám, že tam budou jen a jen pozitiva.

Díky staré známosti s Michalem Stupkou (ex šefredaktor Cykloserver.cz) jsem získal možnost stáhnout si soubor všech US a Kanadských map do nej navigační aplikace Locus od České společnosti Asamm Software, s. r. o. Na oplátku jim zato opět napíšu článeček, jak se mapy osvědčili na Tour.

Za podporu mohu nabídnout viditelnou reklamu přímo v průběhu závodu, propagaci na těchto stránkách, případně(po dohodě) i jinde (jsem pravidelným autorem na cykloserver.cz).

Pokud byste měli možnost a zájem nějakým způsobem přispět (peníze jsou peníze, ale uvítám i poskytnutí vybavení nebo pomoc při šíření povědomí o mé účasti na závodu) na moji závodní účast. Ozvěte se mi na mail machacek.p@gmail.com.