5 Comments on “Zatejpovano

 1. Tomáš Navrátil

  Je to ono. Mohlo by to končit myslím o trochu výše. Příčný jsem tam neměl ale jestli jsi to našel na webu tak ok. Nemělo by to nikdy obepínat nohu dokola kvůli prodění krve, otokům a tak.

 2. Věra

  Nožka jako od baletky. To se to bude šlapat. Paráda, tak se drž i nadále.

 3. Hana

  Aj aj aj, to je nepříjemné….přečetla jsem si pár článků o přetížení a zánětu Achilovy šlachy. Prý pomůže klid, šetrné rozcvičování, studené obklady, tejpování, léky. Co má dělat tvrdý bajkař v plné polní útočící na solidní pozici v legendárním závodu – to tam moc nepíšou. Děkuji všem zkušeným kamarádům za vydatnou přátelskou výpomoc na dálku, díky níž se Pavlovi alespoň trochu ulevilo.

  Pájo, drž se, myslím na Tebe a moc Tě pozdravuji. Hrň to dopředu!!! Hana

  (S těmi léky na bolest, které jsem Ti dala s sebou, opatrně! Pokud je užiješ, max 2x denně.)

 4. Raf

  Dávné zkušenosti z běhání:
  Když bylo echt ouvej, Voltaren a podobné masti na 2-3 dny pomohly. Jsou to s*ačky, ale to teď neřešíš. Jestli potkáš nějakou lékárnu (chacha, ve 3 km), určitě něco budou mít.
  Jinak tejpy jsem měnil obden a vždy si je dával v trochu jiném úhlu – tj. jinak natažená noha. Stačí o pár stupňů, jinak zatížíš nohu a ulevíš od předchozího tejpu. K tomu i příčný pruh mírně posunout jinam.

 5. Jarek

  Ahoj,
  vypadá to docela dobře, jestli to máš správně myslím poznáš asi brzy… Když tak budeš muset trochu experimentovat a příště to buď přes lýtko zkrátit (nebo prodloužit). U těch příčných nevím jestli by třeba nestačil jen jeden… Uvidíš (ucítíš)… Každopádně furt jedeš jako ďábel a drž se!! Bude to na morál, hlavně to nepřepískni! Bolest vždy něco signalizuje (ovšem u tebe, jako Fakíra je jasné, že bolest necítíš)… 🙂
  JFK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *