By   26.6.2016 15:22

Tak jsem dojel do Cuba a dávám si velkou snídani u Macka Donaldovych. José tu byl jen 25 minut přede mnou Tom hodinu. Tak uvidíme jak nám to v tom vedru půjde.

Pavel


8 Comments on “Cuba

 1. máma a Věra

  Tahle fotka je lepší než ta bolístka předtím. S ohledem na čtenáře foť raději krajinky a úsměvy. A jeď, už se nemžeme dočkat, až se vyfotíš v cíli.

 2. Hana

  Fotky nádherný, Tvůj úsměv mě uklidňuje. V závěrečné etapě už se snad nic nepokazí, moc Ti přeju, aby šlo všechno hladce. Také se už nemůžeme dočkat, až budeš v cíli, v letadle, doma. Hana a děti.

 3. Irena

  Opět zdravím z Víru. Na té poslední fotce vypadáš docela spokojeně. Ten úsměv už vypadá skutečně. Na předešlých fotkách jsem měla občas pocit, že se musíš dost přemáhat, aby se Ti koutky zvedly nahoru. Ale teď už je to v pohodě a pro takovýho drsňáka to bude hračka. Největší kopce za zádama, cíl za rohem, to musí vlít optimismus do žil. A nejenom Tobě. My už se taky těšíme, až Tě uvidíme celýho a zdravýho doma. Tak se drž. Už je to jen kousek!!!
  Irena a spol.

 4. Anonym

  Fakíre, jseš magor, ale fandím ti!!! Drž to, Mexico už je v dohledu 🙂
  Brum

 5. Pepík

  Draku val to na Mexiko. Tequila čeká …
  Jedeš výborně, držím palce.

 6. Petr Š

  Koukám Pavle, že jsi první jedoucí žurnalista. Kluci před tebou nestíhají přispívat do tisku a to je chyba. Ať to šlape a je to furt z kopce. Držíme palce z Březové.

 7. Tomáš Navrátil

  Dávej draku. Taky nezapomeň pracovat s tlakem. Když budeš vědět, že pojedeš dýl po silnici dofoukni gumy. Je to kurva rozdíl. Pak je ale nezapomeň vyfouknout jako já když vjedeš na roletu. To je taky kurva rozdíl na tvrdejch.
  Cíl už je za rohem. Zbývá dojet jezdivější Loudání a to znáš.

 8. máma

  Já jdu spát a těším se že si ráno přečtu dobré zprávy!!!Šlapej,cíl už máš na dohled ,tak ať ti to dobře ubíhá pod koly!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *