By   23.6.2016 21:03

Tak v Děl Norte měli bike shop otevřený teprve týden a žádná řidítka, ale borec pro ně dojel . Dostal jsem nějaké obskurní rovná a divně zahnutá, ale jiné prostě neměli. Vyměnili mi i řetěz a vycentrovali kola. Pořídil jsem vše za přátelských 115 USD, takže mi zbylo i na svačinu.
Teď mě sherifuv zastuzpce veze zpátky a trať.
Uvidíme jak to půjde, bolí mě narazžená záda. Taky motivace výrazně klesla. Top ten asi nebude a Navigace neporazim… No mohlo to dopadnout i hůř než ztratit. 5.5 hodiny.

Pavel


11 Comments on “Kolo spraveno, vracím se na trať

 1. Kluci ze servisu CRa

  Na top 10 to teda vypadá 🙂 Nevzdavej to žíje tím celá firma akorát nikdo nepřizná 🙂

  Jseš fakt hustej borec !!!

 2. paw

  Dobrá, já to tedy ještě zkusím, ale očekávám řádnou podporu, né ticho po pěšině!
  Zbývá 5 dnů, uvidíme co se s tím dá dělat.

 3. Vašek Brož

  Na trať se vrátíš jako 10. a budš mít cca 1-2 hodiny náskok na dalšího. Takže co jako?
  Jestli nedáš top 10 tak budu hodně naštvanej, že porušuješ pravdilo „Kdo dá 3 řeky, dojede v první desítce“. Protože 3 řeky jsi lesto dal!

 4. Hana

  Pájo, Ty jsi fakt nezmar houževnatý!!! Tolik potíží a vždycky se zvedneš a valíš dál. Neuvěřitelné!!! Pusu na cestu a také přání, aby to na těle i na duši bolelo co nejméně. Spát budu jen na půl oka, budu čekat na další zpravodajství. Hanča.

 5. Gábina s rodinkou

  Tak narušujeme to ticho po pěšině a věz, že Tě denně sledujeme a držíme palce!! Dneska to byl masakr vidět, jak se pohybuješ mimo trať… Rybana říká, že to dáš, protože jsi to ty! 🙂

 6. Raf

  Az se za par let vratis do toho bikeshopu, borci budou mit riditka povesena nad vchodem s emerickym povzbuzenim Never give up.

  Rovna riditka jsou pro zavodniky, tak porovnej zada a let!

 7. paw

  Ani nevíte jak moc mi ty vaše komentáře pomáhají. Abych zvedl vaši motivaci, tak prohlašuji, že každému kdo sem něco napíše osobně natocim pivečko. Na afterparty, kterou uspořádám u nás ve Vraném v klubu Lávka. O víkendu 15.7.
  Podmínkou je že musím dojet, což není zdaleka jisté.

 8. Ondra Masl

  Taky s nadšením hltám každý tvůj posun a zprávu z trati, každý den je to první co kontroluji po příchodu do práce, fandím mohutně a kolegy už otravuje, jak každý den u oběda vypravím, jako kdybych to jel sám;-) Nehoda je nepříjemnost, ale mohlo to dopadnout hůř, naděje na dojetí umírá poslední. Ať to moc nebolí, šlapej dál, už to skoro je:-) Ondra Masl ( loňské tři řeky )

 9. David N.

  Pavle, si neskutečnej borec!!! Každý den se těším na tvoje příspěvky…Také jsem si dovolil se o tvůj nadlidský výkon podělit na svém fcb profilu a hned mi kluci z Litvínova připomněli, že je v závodě taky borec od nás z Litvajzu – Jirka Kříž. … jede taky skvěle, ale ty si jiná liga…Takže ještě jednou, před oběma smekám a před tebou 2x 🙂

 10. Jirka

  Ahoj Pájo, jdeš fakt borec, sledujeme Tě denně i ze Sardinie. Držíme palce, ať už ten kousek bez jakýchkoli komplikaci dojedeš. Sousedi z Ohrobce

 11. Igor

  Cau Pajo. Chvili tu nejsem a ty se hned vrhas pod kola nejakymu dedkovi s karavanem?!! 120 USD? Nevypadlo Ti tam tisic? A to by jeste mohl byt rad.. Debil. Pokud se cejtis tak jed. Zebrama se neslape.. 😉 Drzim palce at Ti vydrzi moral a moc to neboli v noci, at se aspon trochu vyspis..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *