By   14.6.2016 9:55

Pavel je teď na 13. místě a zase chrápe v trávě. Zatím tedy super. Cíl 20 dní zatím drží úplně v pohodě. Pavel očividně hodně spí, což se může dlouhodobě vyplatit, pokud to ostatní nevydrží.

Oproti tabulce je Pavel o místo lepší, jelikož Rob Brown to zabalil a přejel do dalšího města a tam v kavárně asi definitivně vypl logger. Systém ho zaznamenal v té kavárně jako na trase a tak se teď tváří na 11. místě.

Neskutečný výkon předvádí první Mike Hall. Druhý Josh Kato, minulý rok vítězem, je hodně za ním. Oba dva ale skoro nespí, což nemůžou vydržet celých 14 dní.

Pavlův soupeř Dave Rooney má zatím výhodu, že spí vždy o 2 hodiny méně, ale Pavel zas občas na trase pár minut stáhne. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

Stále věříme, že by Pavel mohl dát první desítku a ČR rekord.

Václav B.

6 Comments on “13. místo a boj se spánkem

 1. Věra

  až se, Pavle probudíš,
  plný síly pofrčíš.
  Ty jsi borec, vidíme to,
  už se k tobě blíží zlato.

  No, verše nic moc, ale cítím potřebu nějak povzbuzovat, tak doma občas křiknu, v práci v pauzách tiše básním a někdy málem kápnu slzu.
  Držíme ti pěsti!!!!!!!!!!!

 2. Petr

  Když vidím, že kluci jezdí denně co já za půl roku, tak klobouk dolů. Pavle drž se. Borci před tebou nevydrží nespat.
  Petr

 3. Věra

  Vašku, dá se vyčíst, kdo je David Stowe? Tak to vypadá, že teď jedou spolu. Ulevilo by se mi, kdybych věděla, že má alespoň nějaké spojení přes někoho, blíž k informacím.

 4. Vašek Brož Post author

  David Stowe není nidke moc dohledatelný, jen pár závodů typu 24h, ale tam číslo není, jen jméno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *